Drage koleginice i kolege,
S velikim zadovoljstvom vas pozivamo na nam se pridružite u sredu, 30. juna u 19h u bašti Muzeja Jugoslavije (Ulica Mihajla Mike Jankovića 6) na događaju “Napred – nazad: dosadašnji uspesi, novi ciklus – šta nas čeka?”.
Uz koktel i muziku umetničkog dua YusYus, želimo da se zajedno osvrnemo na postignute rezultate u sedmogodišnjem učešću Srbije u programu Kreativna Evropa 2014-2027 – na šta smo veoma ponosni, a naročito jer smo na tome radili zajedno s velikim brojem ustanova, organizacija, kolektiva i pojedinaca u polju kulture i umetnosti.
Događaj će otvoriti Radovan Jokić, pomoćnik ministra u Ministarstvu kulture i informisanja Republike Srbije, Mateja Norčič Štamcar, zamenica šefa Delegacije EU u Republici Srbiji, Dimitrije Tadić, rukovodilac Deska Kreativna Evropa Srbija i Nevena Negojević, rukovoditeljka MEDIA deska Srbija.
Ujedno, to će biti prilika da preuzmete publikaciju “Homo Europaeus i globalna mesta Evrope: Izveštaj o učešću Srbije u programu Kreativna Evropa”.
Očekujemo vas i unapred se zahvaljujemo na vašem dolasku!
Desk Kreativna Evropa Srbija
Dimitrije Tadić
Milan Đorđević i Mirjana Žarković
Најновија вест
Najnovija vest
Latest news